Na kontaktoni

Vegla te kategorive te ndryshme per shtepine dhe biznesin tuaj.

icon_widget_image E Hena-Shtune: 08:00 - 17:30; icon_widget_image Durres, Albania icon_widget_image + (355) 674968466
icon_widget_image veglapunerm@gmail.com
a
Zbulo me shume.

Rreth Nesh

Me nje eksperience 25 vjecare ne treg, produkte bashkekohore dhe bashkepunime me kompanite me te medha ne fushen e vegalve te punes.

Vizioni yne

Vizioni

Perse te na zgjidhni?

Dergese e shpejte e produkteve dhe ne kohe reale.

Perse te na zgjidhni?

Produkte cilesore dhe nga markat me prestigjoze ne treg.

Perse te na zgjidhni?

Plotesimi i kerkesave dhe ofrimi i nje sherbimi cilesor.

Ofertat Tona

Ofertat

Pyetjet me te shpeshta

Pyetjet

Si mund të porosis një produkt?

- Nëpërmjet faqeve tona në instagram & Facebook: VEGLA PUNE RM
- Nëpërmjet një telefonate ose mesazhi (ëhatsapp) në numrin +355 67 49 68 466
- Nëpërmjet faqes sonë të Webit.

Cfarë të dhënash duhen për të porositur?

Vetëm me një adresë dhe numër konktakti, porosia juaj është e kompletuar.

A ka kosto shërbimi postar dhe si mund ta paguaj?

Shërbimi postar është i mbuluar nga ana jonë, Falas për klientin.
Pagesa bëhet pasi merrni & kontrolloni produktin.

A kanë garanci produktet?

Cdo produkt që tregtojmë shoqërohet me 12 muaj garanci të fabrikimit dhe asistence teknike të mëtejshme tek servisi i autorizuar i firmës përkatëse.

A kam të drejtë ndërrimi ose kthimi nëse produkti më vjen gabim ose me difekt?

Klienti ka të drejtë ndërrimi/kthimi të produktit për cdo problem deri në 14 ditë.