Na kontaktoni

Vegla te kategorive te ndryshme per shtepine dhe biznesin tuaj.

icon_widget_image E Hena-Shtune: 08:00 - 17:30; icon_widget_image Durres, Albania icon_widget_image + (355) 674968466
icon_widget_image veglapunerm@gmail.com
Image Alt
Zbulo me shume.

Makineri Me Bateri

Zgjidhni nje nga veglat e punes me bateri dhe perfitoni lehtesi & prakticitet ne cdo pune qe kryeni. Baterite Lithium-Ion ofrojne kapacitetin maksimale te punes dhe karikimin ne nje kohe mininimale. Gjithashtu cdo vegel fale sistemit te njejte 12V & 20V mund te perdoret nje bateri tek cdo vegel.

Makineri me bateri