Na kontaktoni

Vegla te kategorive te ndryshme per shtepine dhe biznesin tuaj.

icon_widget_image E Hena-Shtune: 08:00 - 17:30; icon_widget_image Durres, Albania icon_widget_image + (355) 674968466
icon_widget_image veglapunerm@gmail.com
Image Alt
Zbulo me shume.

Makineri Bujqesore & Kopshtari

Ne gamen e makinerive bujqesore gjenden firmat me prestigjoze per kopshtin dhe oborrin tuaj duke ofruar nje variatet produktesh per cdo nevoje tuajen.