Na kontaktoni

Vegla te kategorive te ndryshme per shtepine dhe biznesin tuaj.

icon_widget_image E Hena-Shtune: 08:00 - 17:30; icon_widget_image Durres, Albania icon_widget_image + (355) 674968466
icon_widget_image veglapunerm@gmail.com

Peshore 300 kg

6500 L

Peshore 300 Kg metalike e palosshme. Dixhitale me bateri te karikueshme.

Quick info

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Peshore 300 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *